Ważny Komunikat!!!

Utworzono dnia 25.10.2020

Szanowni Państwo, informuje że na czas zawieszenia zajęć stacjonarnych w klasach IV-VIII od poniedziałku tj. 26.10.2020r. do 8.11.2020r. (z możliwością przedłużenia), zajęcia będą się odbywać za pośrednictwem platformy Office 365 z wykorzystaniem aplikacji Teams oraz dziennika elektronicznego VULCAN, czyli UONET+. Realizacja zajęć będzie udokumentowana w dzienniku tradycyjnym papierowym, jak również w dzienniku elektronicznym. Obecność  uczniów na  zajęciach jest obowiązkowa. A każda nieobecność będzie odnotowywana i podlegała usprawiedliwieniu przez rodziców.

Poszczególne zajęcia rozpoczynają się zgodnie z zatwierdzonym planem lekcji, który będzie modyfikowany. Stąd proszę o bieżące śledzenie informacji na naszej stronie oraz w dzienniku UONET +.

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, na wniosek rodzica, mogą się odbywać w szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego i wprowadzonych obostrzeń.

W przypadku problemów należy kontaktować się z wychowawcą za pomocą dziennika elektronicznego lub innych narzędzi komunikacji ustalonych z wychowawcą.

Oddział przedszkolny i klasy I-III  będą funkcjonowały bez zmian.

Dowóz gimbusem szkolnym dla dzieci z klas 0 – III będzie się odbywał bez zmian. Szkoła zapewnia również opiekę świetlicową.

Agnieszka Prędota – Gad