Rajd "Pożegnanie lata"

Utworzono dnia 16.11.2014

29 września 2014 roku o godzinie 9.00 prawie wszyscy uczniowie z klas 0 – VI naszej szkoły wraz z  wychowawcami udali się pieszo na Perzową Górę w miejscowości Hucisko w gminie Strawczyn. Oprócz zwiedzania urokliwych okolic, uczniowie żegnali również lato. Zorganizowany przez SU Żółty Dzień charakteryzował się żółtym akcentem w ubiorze każdego z uczestników, dzięki czemu byliśmy widoczni podczas rajdu.  Zmęczeni długim marszem do celu, urządziliśmy sobie piknik u podnóża góry. Po ciężkiej wspinaczce na szczyt  podziwialiśmy walory przyrodnicze  miejsca oraz zwiedziliśmy kapliczkę św. Rozalii. Na koniec wszystkie klasy pozowały do pamiątkowych zdjęć. Uczniowie wraz z nauczycielami przeszli trasę o długości ok. 4 km. Pomimo zmęczenia humory dopisywały. Na trasie rajdu, jak i na jego zakończeniu  wszyscy bawili się znakomicie.
                Opiekunami dzieci w czasie rajdu były: p. Danuta Kowalczyk, p. Ewa Bujak, p Katarzyna Grzesik, p. Elżbieta Kozięł, p. Iwona Toporek, p. Jolanta Gołuch i p. Emilia Zielińska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu.