MIKOŁAJKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!

Utworzono dnia 11.03.2015

Idzie, idzie Mikołaj!

4 grudnia najmłodsze dzieci naszej szkoły wyjechały na spektakl Kieleckiego Teatru Tańca pt. „Dziadek do orzechów”. Przepiękna opowieść o Klarze przedstawiona za pomocą tańca, niezwykle barwna oprawa, cudowne stroje zachwyciły zarówno maluchy jak i nieco starsze dzieci.

5 grudnia dzieci z klasy II wzięły udział w „Marszałkowych Mikołajkach” zorganizowanych w Wojewódzkim Domu Kultury. Dla maluchów przygotowano konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek oraz pokaz cyrku „Bravo”. Na imprezie nie zabrakło także Świętego Mikołaja z workiem prezentów i towarzyszących mu śnieżynek.

Starsi uczniowie również świętowali Mikołajki. 8 grudnia do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj z workiem słodyczy! Został bardzo gorąco przywitany J, a później uczniowie klasy IV, V i VI wraz ze swymi wychowawczyniami pojechali na seans kinowy i do kręgielni.

Było dużo radości i uśmiechu. Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. Szkoda, że Mikołaj jest tylko raz w roku.

Utworzono: 06.01.2015