KONKURS "Jesienne Cudaki - Zwierzaki"

Utworzono dnia 13.09.2022

OGŁOSZENIE KONKURSU TECHNICZNEGO

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej

w Rudzie Strawczyńskiej
zaprasza uczniów klas 4-8 z naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym konkursie Plastycznym pn.

JESIENNE CUDAKI-ZWIERZAKI"

1.Cele konkursu:

-Rozwijanie ekspresji twórczej dziecka,

- Prezentowanie uzdolnień plastyczno- technicznych,

- Rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczestników.

- Rozwijanie wrażliwości estetycznej

1. Uczestnikami konkursu mogą być tylko uczniowie klas 4-8

2. Każde dziecko może zgłosić do konkursu 1 pracę.

3. Praca może być wykonana z wykorzystaniem warzyw i owoców.

4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką (kartką), na której będzie umieszczone imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

5. ORGANIZATOR
    - Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Szkolna w Rudzie Strawczyńskiej
    - Nad przebiegiem Konkursu czuwać będzie Komisja Konkursowa.
    7. Prace przekazywać proszę do wychowawców klas do 22 września br.
    8. Konkurs realizowany jest w okresie od 12 września br. marca do 22 września br..
    9. O wyborze najlepszych prac decyduje zgodność z tematem, pomysłowość oraz estetyka wykonania.
    10. Wyłonienie laureatów i wręczenie nagród nastąpi w terminie do 23 września br., nagrody zostaną rozdane w dniu ,,Święta ziemniaka” 25 września br.
    11. Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem, przez osoby uczestniczące, zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. z 2002 r., Dz. U. nr 101, poz. 926, z późn. zm.).