"Bezpieczne zabawy na śniegu"

Utworzono dnia 11.02.2024

Bezpieczeństwo podczas ferii to jeden z najważniejszych tematów podejmowanych w ostatnim czasie w naszej szkole. Dzieci z klas młodszych utrwalały te wiadomości już od zeszłego tygodnia. Spotkały się wtedy z Panami policjantami i wysłuchały ważnych wskazówek dotyczących bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach. Aby przemyślenia w tym temacie okazały się trwałe uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "Bezpieczne zabawy na śniegu". Celem konkursu było promowanie bezpieczeństwa i rozsądku podczas zabaw zimowych. Uczniowie wykonali ciekawe i kreatywne prace, z których treści można wyciągnąć wiele cennych wskazówek. Nagrodę główną w konkursie otrzymał S. Kubała z kl. 1., a wyróżnienia powędrowały do N. Met, J. Sargalskiej i G. Piotrowskiej z kl. 3 oraz I. Piotrowskiego z kl. 1. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy bezpiecznych ferii.