Oddział Przedszkolny

ROK SZKOLNY 2023-2024
     

Dzieci z oddziału przedszkolnego uzupełniają karmnik w pokarm dla ptaków. Nasi mali przyjaciele przyrody są bardzo zaangażowani w działania mające na celu pomoc zwierzętom w trudnym dla nich okresie zimowym. Karmnik został umieszczony wysoko. Przedszkolaki wspólnie z wychowawcą wymyśliły sposób uzupełniania go w pokarm dla ptaków.  Wykonały specjalny podajnik z surowców wtórnych. Ekipa małego przyrodnika melduje wykonanie zadania ????

 
 
"Dzieci lubią misie
Misie lubią dzieci"
 
EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU
W dniach 27-29 września Oddział Przedszkolny brał udział w ogólnoeuropejskim wydarzeniu ESSD2023. Razem z naszą szkołą w tym promującym sport wydarzeniu brało udział 1150 polskich szkół i przedszkoli. Dzieci ćwiczyły do załączonych filmów, korzystały z materiałów zaproponowanych przez organizatorów, podejmowały wyzwania sportowe według pomysłu wychowawcy i własnej inwencji. Przedszkolaki z dużym zapałem i zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania. Dziękujemy organizatorom za kolejny rok z "Akademią Krokieta i Lamy"  
 
DZIEŃ CHŁOPAKA
W Oddziale Przedszkolnym 2 października świętowaliśmy "Dzień Chłopaka ". Z okazji tego wyjątkowego święta składamy serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego dla małych i dużych chłopaków