Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Ruda Strawczyńska, 21.05.2021 r.

Lista kandydatów zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej
w Rudzie Strawczyńskiej

1. Liczba kandydatów zakwalifikowanych:

1. Kwapisińska Zuzanna
  2. Raczyńska Oliwia
  3. Smolarczyk Beata

II. Liczba kandydatów niezakwalifikowanych:  -

III. Liczba wolnych miejsc w oddziale przedszkolnym wynosi:  9

…………………………………………………..

(podpis przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej)

Ruda Strawczyńska, 26.03.2021 r.

Lista dzieci przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału przedszkolnego
w Szkole Podstawowej w Rudzie Strawczyńskiej

I. Liczba kandydatów zakwalifikowanych:

1. Hira Coskun
  2. Czupryński Patryk
  3. Gabryś Blanka
  4. Giemza Dorota
  5. Kaczmarczyk Julita
  6. Knap Wiktoria
  7. Mazurkiewicz Martyna
  8. Met Wiktor
  9. Pióro Alan
  10. Snoch Wiktor
  11. Świercz Aleks
  12. Woźniak Filip
  13. Wójcik Aleksandra

II. Liczba kandydatów niezakwalifikowanych:  -

III. Liczba wolnych miejsc w oddziale przedszkolnym wynosi:  12

Agnieszka Prędota - Gad

…………………………………………………..

(podpis przewodniczącego Komisji Rekrutacyjnej)

Ruda Strawczyńska, 16.03.2021 r.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Rudzie Strawczyńskiej

I. Liczba kandydatów zakwalifikowanych:

1. Hira Coskun

2. Czupryński Patryk

3. Gabryś Blanka

4. Giemza Dorota

5. Kaczmarczyk Julita

6. Knap Wiktoria

7. Mazurkiewicz Martyna

8. Met Wiktor

9. Pióro Alan

10. Snoch Wiktor

11. Świercz Aleks

12. Woźniak Filip

13. Wójcik Aleksandra

II. Liczba kandydatów niezakwalifikowanych: -

III. Liczba wolnych miejsc w oddziale przedszkolnym wynosi: 12

Agnieszka Prędota - Gad

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA!

W załącznikach na dole strony znajduja sie dokumenty. Należy je wypełnić i złożyć u nauczyciela oddziału przedszkolnego lub wrzucic do skrzynki przy głównym wejściu w godz. 8 - 15.

ZAPISY DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudzie Strawczyńskiej zgodnie z Zarządzeniem Nr 7/2021 Wójta gminy Strawczyn z dnia 21 stycznia 2021 r. informuje, że niebawem rozpoczną się zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2021/2022.

Uprzejmie proszę Rodziców o dokonanie zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej w terminie od 08 lutego do 26 lutego 2021 r.

1. Rodzice dzieci 6- letnich (rok urodzenia 2015 r.) mają obowiązek zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego.

2. Rodzice dzieci 7-letnich (rok urodzenia 2014 r.) mają obowiązek zapisania dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej.

Odpowiednie formularze (KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA) będą do pobrania u dyrektora szkoły lub u nauczyciela oddziału przedszkolnego albo na stronie www naszej placówki (sprudaszkolna.net) w krótce.

ETAPY I TERMINY:

08.02.2021 r. – 26.02.2021 r. – przyjmowanie wniosków od rodziców starających się o przyjęcie dziecka do przedszkola,

01.03.2021 r. – 05.03.2021 r. – weryfikacja przez Komisję Rekrutacyjną wniosków o przyjęcie i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym,

16.03.2021 r. – podanie do publicznej wiadomości (poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu) listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych,

17.03.2021 r. – 22.03.2021 r. – potwierdzanie przez rodziców dzieci woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

Brak złożenia takiego potwierdzenia będzie skutkował nieprzyjęciem dziecka do przedszkola.

26.03.2021 r. – podanie do publicznej wiadomości (poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu) listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do placówki.

ZAŁĄCZNIKI