Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Utworzono dnia 16.11.2014

1 września o godz. 9.30 rozległ się dzwonek oznajmiający wszystkim wokół że rok szkolny 2014/2015 właśnie się rozpoczął. Poczet flagowy, hymn oraz przemówienie Pani dyrektor Agnieszki Prędoty - Gad przypominające, że 1 września to bardzo ważna data dla wszystkich Polaków. Tego dnia 75 lat temu Polska została zaatakowana przez Niemcy. Pamięć o poległych w obronie Ojczyzny została uczczona minutą ciszy. Pani Dyrektor uroczyście przywitała wszystkich uczniów, rodziców, a w szczególności Radę Rodziców oraz grono pedagogiczne. Uczniowie starszych klas cieszyli się z powrotu do szkoły, ze spotkań z kolegami i koleżankami oraz ukochanymi pedagogami. Młodsi trzymani za rękę przez mamy czekali na spotkanie z wychowawcą. Pani dyrektor przedstawiła każdej klasie wychowawcę, a potem zaprosiła uczniów i wychowawców do swoich klas na pierwsze zajęcia. Na uczniów w szkole czekała niespodzianka – pięknie odnowione sale. Oczywiście tego dnia nie było lekcji. Wszyscy radośnie witali się ze sobą. Każdy opowiedział o swoich wakacyjnych przygodach.

A.Ch.