Pracowity tydzień

Utworzono dnia 17.03.2021

Ufff co to był za tydzień….. bardzo pracowity. W ubiegłym tygodniu odbył się tygodniowy konkurs biblioteczny ,,Sprawdźmy się”. Udział w nim wzięli wszyscy uczniowie klas 1-3. Każdy dzień konkursu obfitował ciekawymi konkursami i zadaniami.

Pierwszego dnia były zagadki następnego rebusy. Trzeciego dnia kolorowanie kolorowanek z postaciami z bajek. Tutaj należało wykazać się znajomością tytułów oraz nazwą postaci. Kolejny dzień to konkurs na zakładkę do książki. A w ostatnim dniu odbył się konkurs na najpiękniejsze czytanie losowo wybranych fragmentów książki ,,Łamacze językowe” oraz ,,Przygody kaczki Kwa”. Każdego dnia uczniowie zdobywali punkty, które sumowały się ostatniego dnia konkursu czyli w piątek. W poniedziałek odbyło się uroczyste, w obecności wychowawców poszczególnych klas wręczanie nagród.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do innych konkursów organizowanych dla uczniów SP w Rudzie Strawczyńskiej.

Utworzono: 17.03.2021