Pasowanie Pierwszoklasistów

Utworzono dnia 18.10.2022

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Jak co roku w październiku, uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli uroczystość od złożenia przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie mianowania na ucznia naszej Szkoły dokonał dyrektor Tomasz Gruszczyński. Każde dziecko przypieczętowało ślubowanie odbijając swój palec oraz dostając legitymację szkolną oraz dyplom uznania.
Potem wraz z klasą trzecią zaprezentowali występ artystyczny. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole.