Dzień Życzliwości i Pozdrowień :)

Utworzono dnia 21.11.2022

21 listopada obchodzimy Światowy  Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie klas I-III przygotowali z tej okazji akademię, w której przedstawili jak ważne jest znaczenie słów i bycie uprzejmym. Opowiedzieli też legendę i bajkę o uśmiechu, oraz stworzyli wspólne drzewko życzliwości. Natomiast klasy IV-VIII przygotowały plakaty z hasłami propagującym życzliwość. Z każdej klasy została wyróżniona najbardziej życzliwa koleżanka lub kolega. W całej szkole od kilku już dni były wywieszone sentencje nawiązujące do życzliwości. Dla całej społeczności szkolnej był to dzień pełen uśmiechów i uprzejmości . Zachęcamy do bycia życzliwym w każdy dzień. Pamiętajmy że okazywane dobro zawsze do nas wróci.