Utworzono dnia 16.02.2017

"Dzień Babci i Dziadka i Bal Karnawałowy w klasach 0 - III"

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia. Z tej okazji w sobotę 28.01.2017r. dzieci klas młodszych wraz z nauczycielami: E. Kozieł, K. Głowacką, K. Grzesik i A. Kowalczyk zaprosiły do naszej szkoły kochanych seniorów. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Agnieszka Prędota - Gad, serdecznie witając wszystkich zaproszonych gości oraz złożyła Babciom i Dziadkom życzenia z okazji ich święta.

Dzieci podziękowały swoim babciom i dziadkom za opiekę, ciepło i miłość prezentując bogaty program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie podarowały swoim gościom własnoręczne wykonane laurki i zaprosiły babcie i dziadków na poczęstunek oraz do udziału w Balu Karnawałowym. W tym szczególnym dniu wszyscy przybyli goście przyłączyli się do wspólnej zabawy. Wybór Królowej i Króla Balu, konkursy z drobnymi upominkami i wspólne tańce w rytm piosenki " Szła dzieweczka do laseczka" oraz słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci, sprawiły, że był to dzień niezwykły, pełen wzruszeń, radości, uśmiechów i serdeczności.

K. Głowacka