DŻENTELMEN ROKU

Utworzono dnia 06.11.2017

DZIEŃ CHŁOPAKA

Jak co roku, 30 września, bardzo wesoło obchodzimy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Ponieważ w tym roku przypadł ten wyjątkowy dzień w sobotę, świętowaliśmy go 28 września, podczas szkolnej dyskoteki. Chłopcy otrzymywali upominki i zasypywani byli życzeniami.  Ogłoszono też wyniki konkursu na DŻENTELMENA ROKU. Został nim Adrian Snoch uczeń klasy VI. Dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze.

Wszystkim CHŁOPCOM, w dniu ich święta, życzymy samych sukcesów, uśmiechu i spełnienia marzeń.

Podczas szkolnej dyskoteki  odbyły się również  "otrzęsiny" klasy IV, które zorganizowali  i przeprowadzili najstarsi uczniowie  naszej szkoły. Program imprezy obejmował prezentację klasy, a także konkurencje sprawdzające wytrzymałość, wiedzę i spryt. Wspierała ich wychowawczyni - pani Anna Szymańska.  Trzeba przyznać, że konkurencje nie były łatwe. Trzeba było wypić mleko z talerzyka bez używania rąk, odpowiedzieć na pytania z wiedzy ogólnej, namalować krowę z zawiązanymi oczami , zjeść kanapkę z chrzanem i musztardą, zaśpiewać kocią muzykę,  a także przejść z kocią  gracją po ławeczce. Było dużo śmiechu i zabawy. Otrzęsiny przebiegły w miłej atmosferze. Bawili się nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele . Nasze "kotki" nie zawiodły  i otrzymały certyfikat przyjęcia  jej do „starszyzny uczniowskiej”.

Sierpień 2018