DZIEŃ CHŁOPAKA

Utworzono dnia 16.11.2014

Dnia 30.09.2014 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji chłopcy zostali obdarowywani licznymi prezentami. Oprócz imprez klasowych, odbyła się także dyskoteka. W zabawie wzięli udział uczniowie kl. IV-VI. W pierwszej części  imprezy  przeprowadzono zabawę integracyjną o nazwie „otrzęsiny uczniów klasy IV”. Czwartoklasiści zostali poddani różnym próbom. Musieli przejść je pomyślnie, aby zostać przyjętymi w poczet uczniów starszych!  Zmagali się w następujących konkurencjach:

• Test  znajomości naszej szkoły
  •  Test znajomości nauczycieli uczących w kl. IV-VI
  •  Zaśpiewanie piosenki  „Wlazł kotek na płotek”
  •  Konkurencja zręcznościowa:  przelewanie mleka łyżeczką
  • Zjedzenie plastra cytryny z uśmiechem na twarzy

Do zabawy włączono również Panie, które  poprzez zjedzenie plastra cytryny musiały udowodnić, że mogą sprawować opiekę nad klasą. Otrzęsiny  zorganizowała wychowawczyni kl. IV p. Iwona Toporek z pomocą p. Jolanty Gołuch i p. Emilii Zielińskiej. Cała zabawę poprowadzili przedstawiciele SU - Mikołaj Kotwica i Gabriela Picheta. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Na zakończenie klasa IV otrzymała dyplom pamiątkowy.

W drugiej części imprezy odbyła się dyskoteka. Przeprowadzono również glosowanie na Dżentelmena (Gentleman) SP w Rudzie Strawczyńskiej 2014/2015. Dżentelmenem (Gentleman) został Dawid Mróz z kl. IV. Gratulujemy!

Następna impreza masowa w listopadzie („Andrzejki”) Zapraszamy!

I.T.